Найважливіше про психічне здоров'я

Депресія -
той самий перелом

Коли болить, кажи

Як ваше психічне здоров'я?


Це ОК бути не ОК, просто інколи нам потрібна допомога,
щоб із цим впоратись - дружнє плече або консультація
спеціаліста. Не існує термометра, щоби виміряти,
наскільки в порядку наше психічне здоров'я. Але для
початку ми пропонуємо вам пройти короткий тест.

«Депресія асоціюється з пасивністю, лежанням. А я працювала нон-стоп. Пояснювала колегам, мамі, колишньому чоловікові. Більшість не вірили. Але в перші місяці лікування, на щастя, близькі люди почали проявляти більше емпатії»

Анастасія

«Я не маю підтримки від рідних чи чоловіка. Є друзі. І дуже підтримують люди, котрі приходять на концерти та їхні коментарі у соцмережах. Але дуже важливо і для себе самої стати підтримкoю. Я багато медитую, працюю над собою і читаю фахову психологічну літературу, це теж дуже підтримує»

Соломія

«Я освоїла нову професію, лінійну, яка б передбачала менше спілкування з людьми: пішла вивчати і працювати у веб-дизайн. Завдяки досвіду життя з депресією я навчилася передавати відповідальність і делегувати роботу»

Анастасія

«У світі, який мені пощастило пізнати, мене розуміють та підтримують. У ньому дітей не б’ють, а з ними домовляються, їх не «ламають», а з ними ведуть діалог, заохочують словами «молодець» та «чудесна дитина». Завдяки цьому ми повноцінно живемо, коригуючи поведінку дитини і працюючи над собою»

Соломія

{{ slide + 1 }} / {{ sCount }}