Найважливіше про психічне здоров'я
10 Жовтня 2020

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня у світі щорічно відзначають День психічного здоров’я. Мета — підвищити обізнаність населення про психічний добробут та створювати позитивні зміни у сфері охорони психічного здоров’я.

Цьогоріч цей день має особливий контекст через нові виклики, пов’язані з настанням пандемії. Для медиків, школярів та студентів, наших рідних та друзів — через фізичну ізоляцію, економічні труднощі та тривогу.

Наш психічний добробут значно залежить від того, як ми дбаємо про себе щодня. Адже прості речі: відпочинок, якісний сон та спілкування допомагають почуватися добре у майбутньому.

Ми підготували для вас інформативні постери, котрі допоможуть дізнатися більше про психічне здоров’я та щодня нагадуватимуть вам про корисні звички для психічного здоров’я. Ці матеріали стануть в пригоді членам організацій у сфері охорони здоров’я, зокрема, і психічного, у сфері освіти, а також працівникам соціальних служб. А ще керівникам та працівникам компаній та усім, хто хоче дбати про себе й людей поруч.

Нижче за посиланням ви можете завантажити постери для друку у високій якості, аби повісити у своєму офісі та поділитися з колегами.

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Постер_5 ознак доброго психічного здоров’я

Постер_5 способів дбати про психічне здоров’я

Постер_5 сигналів, які потребують уваги

до всіх новин