Найважливіше про психічне здоров'я
29 Грудня 2021

Створення інтерактивного довідника послуг з надання психіатричної допомоги (форма)

ДУ «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України» працює над створенням інтерактивного довідника послуг з надання психіатричної допомоги / у сфері психічного здоров’я. Запрошуємо заповнити форму, щоби і ваш заклад потрапив до переліку.

Довідник включатиме інформацію про послуги закладів та організацій будь-якої форми власності – комунальної, державної, приватної, а також фізичних осіб-підприємців, громадські організації, які надають послуги у сфері психічного здоров’я.

Надати інформацію для включення в довідник можуть:

  • заклади, що спеціалізуються у наданні психіатричної допомоги
  • багатопрофільні заклади із психіатричними, наркологічними, дитячими психіатричними, психосоматичними, психотерапевтичними та іншими відділеннями, денними стаціонарами, центрами, кабінетами, мобільними мультидисциплінарними командами тощо
  • заклади, що надають замісну підтримувальну терапію
  • заклади з надання первинної медичної допомоги, які надають послуги у сфері психічного здоров’я із застосуванням Програми mhGAP
  • реабілітаційні центри
  • психоневрологічні інтернати
  • пансіонати та інші заклади, організації, а також
  • проєкти і програми за участі міжнародних та іноземних організацій, послуги яких заплановані на певний період часу.

Анкетування проводиться у період з 13 грудня 2021 року до 5 лютого 2022 року. Усі корективи необхідно внести до завершення вказаного терміну.

Надана Вами детальна інформація дозволить користувачам послуг, фахівцям первинної ланки, колегам з різних спеціалізованих та багатопрофільних закладів – усім, хто потребує таких даних, дізнатись про наявні у Вашому закладі сервіси, сприятиме організації перенаправлень та продуктивній комунікації.

Довідник створюється на виконання Плану заходів на 2021—2023 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням КМУ від 6 жовтня 2021 року №1215-р, а саме завдання 4: Впровадження міжвідомчої системи збору і обробки даних щодо надавачів послуг з охорони психічного здоров’я (строк виконання: І квартал 2022 року).

Відповідальний за розробку інтерактивного довідника – Олексій Суховій, mh.stat.ukraine@gmail.com

Посилання на форму: https://forms.gle/Dtkpk91cpRUDsiij8

до всіх новин