Найважливіше про психічне здоров'я
27 Жовтня 2021

Обговорення інструменту Mental Trek під час форуму «Шлях до психічного здоров’я»

20-23 жовтня 2021 року у Києві відбувся Форум «Шлях до психічного здоров’я», що було проведено ГО «Альянс за громадянські права» в межах проєкту Психічне здоров’я для України, що впроваджується за підтримки Швейцарії. 

На Форумі зібралося понад сорок активістів з усієї країни, аби поділитися своїм досвідом щодо підтримки психічного здоров’я підлітків у громадах, обговорити перешкоди, з якими вони стикаються у своїй діяльності, та розробити спільні активності для розвитку цієї теми.

В перший день Форуму, 20 жовтня, учасники презентували результати компоненту Mental Trek, який впроваджували «Альянс за громадянські права». Mental Trek – це інтерактивна освітня виставка, що інформує дітей та підлітків про засоби підтримки психічного здоров’я у повсякденному житті та кризових ситуаціях, а також навчає їх бути толерантними і допомагати людям, які мають психічні розлади.

А 21 та 22 жовтня ми провели Відкритий простір «Mental Trek для психічного здоров’я молоді – результати, виклики та можливості для реплікації», мета якого – визначити проблемні питання щодо підтримки психічного здоров’я та знайти шляхи вирішення цих проблем. В останній день Форуму учасники відвідали цікаві майстер-класи, а також дискусію «Мережа фасилітаторів з неформальної освіти “Mental Vector” – цілі, завдання, перші кроки.» 

Вдячні учасникам за те, що вони долучилися до Форуму та нашим партнерам за можливість реалізації таких важливих проєктів, навчання та взаємодії. Далі буде 🙌

Завантажити додаток Mental Trek

до всіх новин