Найважливіше про психічне здоров'я
05 Травня 2021

Універсальний тренінг із психічного здоров’я для фахівців першої лінії

У березні та квітні ГО «Дестигма» за підтримки проєкту «Психічне здоров’я для України» провела 20-ти годинний навчальний курс про психічне здоров’я для працівників соціальної сфери Миколаївщини. У курсі взяли участь 13 осіб, серед яких лікарі, вчителі, фахівці соціальної роботи, працівник фармацевтичної кампанії та просто зацікавлені у темі мешканці Миколаєва. 

20 годин теоретичних та практичних занять щодо розпізнавання психічних розладів, інструменти для стресостійкості та резілієнтності, права людей та турбота про психічне здоров’я.

Учасники курсу поділилися відгуками:

Крутезний, пізнавальний, динамічний, мега корисний курс. Високий рівень викладу інформації. Дуже гармонійне відчуття команди та спільноти.

Курс актуальний, на часі, оскільки про психічне здоров’я потрібно говорити скрізь і всюди, аби люди знали куди і з чим звертатися.

Психологічне здоров’я, психологічне благополуччя, психологічна стійкість — це те, що позначається англійським словом RESILIENSE, тобто здатність витримувати стрес, витримувати зміни, відновлюватися після цього — це найважливіша якість людини в такому мінливому світі. Набагато важливіша, ніж кількість знань, або успішність у тій чи іншій сфері…  

Для мене сьогодні був особливий день: щасливий (за весь період курсу я отримала масу цінних знань, нових знайомств, корисних порад, зробила багато відкриттів у сфері психології та одержала сертифікат), та водночас — сумний. Я буду сумувати за нашою командою, розумними порадами наших наставників та всім ГО «Центр підтримки осіб з психічними розладами «Дестигма», теплими зустрічами та спільними заняттями. Бажаю вашій спільноті процвітання та успіхів. Ви такі потрібні в наш час: надихаєте, вчите, пояснюєте, формуєте новий погляд та створюєте “психічно здорове суспільство”. До наступних зустрічей!!!

Матеріали, використані для тренінгу, можна завантажити тут: https://bit.ly/33gYjW3

Всі майбутні тренінги проєкту «Психічне здоров’я для України» можна знайти за посиланням: https://edu.mh4u.in.ua/events/

до всіх новин