Найважливіше про психічне здоров'я
15 Жовтня 2021

Тиждень психічного здоров’я на Львівщині

5-10 жовтня ГО “Дестигма” провела Тиждень психічного здоров’я, приурочений Всесвітньому дню психічного здоров’я. У Стрию, Дрогобичі, Червонограді, Миколаєві та Львові відбулися заходи, спрямовані на інформування і подолання стигми щодо психічного здоров’я, піклування про себе і близьких людей.

У Стрию партнерами заходу став міський центр соціальних служб. Близько 100 старшокласників місцевих ліцеїв прослухали лекцію про психічне здоров’я та взяли участь у інтерактивній виставці «Ментал трек». Дорослі учасники – психологи, психіатри та фахівці соціальної роботи – взяли участь у майстер-класах від фахівців ГО «Дестигма».

У Дрогобичі члени міського молодіжного парламенту та працівники соціальних служб ознайомилися з інструментом «Ментал трек», відвідали виставку особистих історій «Це може стосуватися кожного», поспілкувалися з амбасадорами психічного здоров’я. Також була організована фотозона із просвітницьким банером.

Учасники заходу у Червонограді дізнались про інструменти турботи про себе та обговорили важливі етапи психологічної підтримки родин, що опинились у скрутних життєвих обставинах.

У Львові на Всесвітній день психічного здоров’я відбулася вулична акція. Мешканці та гості міста мали можливість переглянути мобільну фото-виставку особистих історій, поспілкуватися з фахівцями психічного здоров’я, зробити фото на пам’ять.

Заходи пройшли в рамках проєкту “Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області”, за підтримки українсько-швейцарського Проєкту «Психічне здоров’я для України» та Львівської ОДА.

до всіх новин