Найважливіше про психічне здоров'я
12 Листопада 2020

Резолюція для вдосконалення політики й законодавства у сфері психічного здоров’я

Ще у жовтні наша команда організувала круглий стіл на тему “Законодавство та політика у сфері психічного здоров’я: поточна ситуація та виклики”. Ми зібралися, аби презентувати результати аналізу законодавчих актів та політики у сфері психічного здоров’я. Та аби разом із представниками державних органів й громадськості обговорити перспективи законодавчих змін.

У круглому столі взяли участь представники Уповноваженого ВРУ з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства соціальної політики України. А також представник Координаційного центру забезпечення взаємодії з КМУ Офісу Президента, наші міжнародні партнери з Федерації «Глобальна Ініціатива в Психіатрії» (FGIP) й представники професійних об’єднань, керівники закладів з надання психіатричної допомоги та пацієнтські організації.

Результатом круглого столу стало прийняття проєкту резолюції, тобто офіційних рекомендацій органам державної влади України для вдосконалення сфери психічного здоров’я. Серед рекомендацій, зокрема, створення робочої групи для підготовки законопроєкту, спрямованого на поліпшення системи психічного здоров’я та захисту прав людей з психічними розладами. А також забезпечення реалізації державної політики у сфері психічного здоров’я України.

До речі, ви можете ознайомитися детальніше з проєктом резолюції нижче.

Ми вдячні усім за плідну співпрацю, а також за підтримку у проведенні заходу Посольству Швейцарії в Україні.

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Проєкт резолюції круглого столу

до всіх новин