Найважливіше про психічне здоров'я
23 Квітня 2021

“Психічне здоров’я для всіх” — нова платформа для підтримки локальних організацій у сфері псхічного здоров’я

Команда ГО “Психічне здоров’я”, за підтримки MH4U, розпочала проєкт для розвитку локальних організацій. 

Локальні організації, які працюють у сфері психічного здоров’я, стикаються з багатьма проблемами: нестача підтримки, знань, зокрема щодо фінансової стійкості та ефективної комунікації.

З метою вирішити ці завдання, у жовтні 2020 року, команда ГО “Психічне здоров’я” ініціювала створення платформи  “Психічне здоров’я для всіх”. Це спільнота, яка має об’єднувати та підтримувати учасників громадських організацій у сфері психічного здоров’я зі спільними викликами й цілями. 

Наразі учасники проєкту — це люди, які або планують створити власну ініціативу, або починають робити перші кроки. До спільноти долучилися 23 людини, які розділяють цінності про те, що турбота про психічне здоров’я має стати звичним і доступним явищем. І хочуть змінювати ставлення до психічного здоров’я на краще.

У рамках проєкту був створений курс з 10 лекцій і двох неформальних круглих столів. Проходження курсу дає відповіді на запитання:

де брати кошти, щоб підтримати свою ініціативу

  • де брати кошти, щоб підтримати свою ініціативу
  • як розмовляти з владою, щоб змінювати сферу психічного здоров’я 
  • як проводити PR для своєї ініціативи, щоб до вас доєднувалися/підтримували

Курс доступний безкоштовно на освітній платформі MH4U за посиланням.

Проєкт “Психічне здоров’я для всіх” дозволив створити фундамент для розбудови спільноти. Це надає можливість локальним активістам та організаціям об’єднуватися, щоби підтримувати одне одного та разом втілювати важливі зміни заради правильного ставлення до психічного здоров’я в Україні.

Щоби долучитися до платформи, напишіть на сторінку громадської організації “Психічне здоров’я” за цим посиланням.

до всіх новин