Найважливіше про психічне здоров'я
26 Лютого 2020

Новий портал онлайн-освіти edu.mh4u.in.ua

В час, коли країна переживає складний період, нам важливо здобувати нові уміння – дбати про психічне здоров’я. Саме для цього ми відкриваємо безкоштовний портал он-лайн освіти у сфері психічного здоров’я. На сайті вже є вільний доступ до:

Он-лайн курсу “Методи психологічної самодопомоги для медичних працівників і не лише…” для працівників закладів охорони здоров’я, соціальних служб та усіх, хто працює в умовах підвищеного стресу та є в зоні ризику розвитку хронічного стресу та емоційного вигорання. Курс містить 3 блоки – загальна інформацію про стрес, хронічний стрес та емоційне вигорання; техніки самодопомоги в стані гострого стресу; техніки та методи самодопомоги при хронічному стресу.

Запису серії вебінарів “Психологічна підтримка фахівців для подолання стресу”, які проводилися у період з 01 по 22 квітня 2020 року для підтримки фахівців (медиків, фармацевтів, соціальних працівників, психологів тощо), які залучені у подолання пандемії COVID-19. Нові записи додаватимуться по мірі проведення заходів.

Запису серії вебінарів “Психологічний добробут дітей і підлітків”, проведених експерткою проєкту, докторкою психологічних наук Вікторією Горбуновою для батьків у 2019 році. Перегляд вебінарів може бути корисним для усіх, хто має взаємодію із дітьми та підлітками – психологам, соціальним працівникам, лікарям сімейної медицини тощо.

Вже скоро будуть доступні курси із психічного здоров’я для лікарів первинної ланки, курс із проєктного менеджменту у сфері психічного здоров’я дітей та підлітків, курс із забезпечення психічного здоров’я працівників на робочому місці, та ще багато чого цікавого!

до всіх новин