Найважливіше про психічне здоров'я
20 Червня 2020

Меморандум про співпрацю MH4U з Луганською областю

18 червня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Луганською обласною державною адміністрацією та проєктом “Психічне здоров’я для України”.

Як показує досвід більшості країн, розвиток охорони психічного здоров’я – це питання не лише інвестицій, навчання кадрів чи їх кількості, – передусім це питання лідерства та візії. Це питання бачення охорони психічного здоров’я як системи, в якій задіяні представники усіх сфер: від медичних працівників, психологів, освітян, соціальних працівників, до місцевих адміністрацій та працівників правоохоронних органів. Надзвичайно цінно усвідомлювати, що таке лідерство у країні є, адже співпраця з проєктом застановилася завдяки ініціативності Луганської обласної державної адміністрації та фахівців сфери охорони здоров’я області.

Меморандум закладає підвалини успішної праці, дає змогу будувати подальшу роботу проєкту із місцевими органами влади, залучаючи та підтримуючи координовану взаємодію усіх сфер, дотичних до психічного здоров’я. Адже завдання проєкту “Психічне здоров’я для України” – не зробити щось за країну, а допомогти усім, хто поділяє візію наближення охорони психічного здоров’я до громади, хто бачить можливості підтримки психічного здоров’я у громадах, на робочих місцях, в центрах первинної медико-санітарної допомоги, цю візію реалізувати та сприяти втіленню в життя Концепції розвитку охорони психічного здоров’я 2030.

Меморандум про співпрацю MH4U з Луганською областю
Меморандум про співпрацю MH4U з Луганською областю
до всіх новин