Найважливіше про психічне здоров'я
Я представляю організацію чи громаду

Програма “7П” задля психічного здоров’я дітей та молоді

{{ slide + 1 }} / {{ sCount }}

Психічне здоров’я дітей дуже важливе – і це стосується кожного!

А вирішення будь-якої проблеми починається зі спільного усвідомлення її наявності, її масштабу, причин і можливих наслідків та спільного розуміння плану, що ми можемо разом зробити.

Тож ми підготували простий і лаконічний документ, який окреслює розуміння проблематики і бачення плану дій. Цей план базується на кращих світових практиках і на програмі, затвердженій у 2017 році Урядом України. Ми працювали з командою чудових дизайнерів, щоби зробити цей документ ясним і зрозумілим. Його назва – “Програма 7П задля психічного здоров’я дітей та молоді” і з його допомогою ми хочемо донести важливе послання і заклик до спільних об’єднаних дій.

Програма "7П" задля психічного здоров'я дітей та молоді

Ця програма включає 7 компонентів:

  1. Превенція і промоція
  2. Подолання стигми
  3. Просвітництво
  4. Первинна ланка
  5. Протоколи та програми
  6. Плекання фахівців
  7. Партнерство в мережі
Програма "7П" задля психічного здоров'я дітей та молоді

Це наша спільна робота їх втілити.

Лиш, щоби донести це послання, а воно стосується кожного, потрібно багато посланців. І саме про це наше прохання. Просимо прочитати. Просимо поширювати. Обговорювати і дискутувати. А найголовніше – діяти! Бо кожен з нас – чи то лікар, педагог, чи просто батьки – ми усі можемо зробити щось для того, щоби плекати психічний добробут дітей та молоді, а відтак наше спільне майбутнє.

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Брошура_”Програма 7П”