Найважливіше про психічне здоров'я
Я представляю організацію чи громаду

Інструменти mhGAP для громади

{{ slide + 1 }} / {{ sCount }}

Між людьми із проблемами з психічним здоров’ям, яким може бути корисна допомога та підтримка, та тими, хто справді має доступ до доказових втручань, існує величезна прірва або прогалина. За підрахунками дві третини осіб, які страждають від проблем з психічним здоров’ям по всьому світу, не отримують лікування, навіть у країнах із найбільшими ресурсами. В країнах із меншими ресурсами ситуація значно гірша. 

Універсальне охоплення медичними послугами (Universal Health Coverage) має на меті забезпечити всіх людей доступністю до високоякісних, ефективних медичних послуг із такими витратами, які не створюють фінансових ускладнень для людей, які користуються цими послугами, не залежно від того, де вони проживають.

mhGAP ВООЗ підтримує цілі Універсального охоплення медичними послугами, надаючи набори керівництв, інструментів та навчальних програм, спрямованих на допомогу країнам у покращенні якості, доказових послуг у сфері психічного здоров’я та інтеграції цих послуг у первинну, вторинну допомогу в медичних закладах та в послуги в громадах.

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

mhGAP Community toolkit (англійською)


Інструменти mhGAP для громади (переклад українською частини першого розділу mhGAP Community toolkit)