Найважливіше про психічне здоров'я
Я представляю організацію чи громаду

Буклет про служби та послуги у сфері психічного здоров’я для мешканців Червонограда

{{ slide + 1 }} / {{ sCount }}

В рамках роботи проєкту MH4U з громадою міста Червонограда ми створили буклет про служби та послуги у сфері психічного здоров’я для мешканців громади, до розробки якого були долучені усі учасники міжсекторальної групи з питань психічного здоров’я при Червоноградській міській раді. 

У цьому буклеті міститься інформація про служби, які існують в Червонограді, про фахівців, які там працюють та надають послуги у сфері психічного здоров’я. Буклет буде поширюватись у громаді, аби більше її мешканців знали про наявні можливості отримання допомоги в питаннях психічного здоров’я та звертались за нею відповідно до своїх потреб. 

Такий буклет може бути добрим прикладом для інших громад, які хочуть інформувати своїх мешканців про послуги та служби у сфері психічного здоров’я на місцях. А також це дозволить побачити, які саме послуги необхідно розвивати чи залучати в майбутньому.

З буклетом про служби та послуги у сфері психічного здоров’я для мешканців Червонограда можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3r22lwD